Bezpečná platba

Za tovar zakúpený v našom e-shope môžete zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:

Platobná karta (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club.)

Po výbere spôsobu platby kreditnou kartou v nákupnom košíku budete presmerovaný na stránku zabezpečenej platobnej brány GoPay. My ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z vašej platobnej karty. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme systém stabilného a bezpečného internetového nakupovania.

Platba sa uskutoční okamžite a my Vám môžeme odoslať tovar na zvolenú adresu. Táto služba  je dostupná aj pre našich zahraničných klientov.

Bankový prevod – cez internet banking okamžite po zadaní objednávky

Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaný na stránku internet bankingu vašej banky, kde môžete pohodlne zrealizovať platbu. Táto služba je prevádzkovaná prostredníctvom spoločnosti GoPay.

Bankový prevod – príkaz na úhradu

Po potvrdení objednávky s touto možnosťou úhrady vám budú platobné inštrukcie zaslané na váš email. Vaša objednávka bude zrealizovaná až po pripísaní peňazí na náš účet. Pri prevodoch medzi bankami môže prevod trvať niekoľko pracovných dní. Táto služba  je dostupná aj pre našich zahraničných klientov.

Hotovosť pri osobnom odbere

V hotovosti je možné platiť pri osobnom odbere na odbernom mieste po vykonaní objednávky predom online. Minimálne hodinu pred osobným odberom je potrebné nás kontaktovať na našej telefonickej info linke 0907 123 007 a dohodneme si detaily vyzdvihnutia. Odberné miesto: ...

Platba