Doručovanie objednávok

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti SPS alebo zásielkovej služby Zásielkovňa. Cena prepravy prostredníctvom SPS je 3,90EUR s DPH. Doručenie do 48 hodín od potvrdenia objednávky počas pracovných dní. Pri nákupe nad 79 EUR s DPH vám tovar doručíme ZDARMA (platí iba pre SPS a územie SR). V prípade neúspešného prvého pokusu o doručenie sa kuriér pokúsi doručiť balík ešte raz. Po tomto pokuse bude tovar doručený naspäť k nám. Cena prepravy prostredníctvom Zásielkovne pre balík do 5kg je 2,30EUR s DPH a pre balík do 10kg je 4,50EUR s DPH(platí iba pre územie SR). Doručenie do 48 hodín od potvrdenia objednávky počas pracovných dní.

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti SPS alebo zásielkovej služby Zásielkovňa aj do zahraničia a to do nasledujúcich krajín: SPS - Česká Republika a Rakúsko. Zásielkovňa doručuje do ČR. Doručenie do 96 hodín od potvrdenia objednávky počas pracovných dní. Cena prepravy pre SPS do krajín  Česká Republika, a Rakúsko  je 9,99 EUR s DPH. Cena prepravy pre Zásielkovňu do ČR pre balík do 5kg je 3,50EUR s DPH a pre balík do 10kg je 5,00EUR s DPH.

Tovar je možné uhradiť aj platobnou kartou. V prípade akýchkoľvek otázok, či problémov s dopravou alebo doručením, nás prosím kontaktujte.